شبانه روزی حتی جمعه ها و ایام تعطیل رسمی

پیام موسس آزمایشگاه

با اعتقاد به اینكه اخلاق حرفه ای و متعهدانه در آزمایشگاه نظیر تخصص تأثیر گذار است، آرمانهای ذیل را سرلوحه كار خود قرارداده و همواره می كوشیم تا با دمیدن روح تعهد در تمامی مدیران و كاركنان آزمایشگاه نسبت به کشورمان و مردمانی كه در آن زندگی می كنیم، وفاداری و تعهد خود را به اثبات برسانیم. ما اعتقاد داریم كه بدون شك ارتقاء دانش و آگاهی كاركنان ما، موجبات رشد و تعالی روند درمان و پیشگیری از بیماری مراجعین را حاصل نموده و باعث سلامتی خانواده ها و در پی آن جامعه می گردد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه طبق برنامه ای مدون، از پیش تعیین شده و سیستماتیك در راستای تحقق اهداف ذیل قدم برداشته است:

  – ارتقاء كیفیت خدمات آزمایشگاهی به گونه ای كه همواره معیار و شاخصی برای ارزیابی كیفیت باشیم. همینطور وسیع الطیف نمودن آزمایشات مورد پذیرش و انجام در این مركز با هدف راه اندازی بخشها و فرآیندهای جدید.

   – افزایش رضایتمندی افرادی كه به گونه ای با این مركز در ارتباط هستند، به شیوه ای كه قدرت خود را در برطرف كردن نیازهای همیشگی آنان افزایش دهیم. تحقق اهداف فوق همواره مدنظر و كعبه آمال مدیریت و تمامی كاركنان آزمایشگاه پارسه بوده و با تمام وجود؛ شرایط تسهیل كننده نیل به این اهداف را می جوییم. آزمایشگاه تشخیص پزشكی پارسه در تاریخ 1383/3/3با اهداف ذیل افتتاح گردید:

·         استفاده از مرغوب ترین كیتها و مواد مصرفی موجود در بازار

·         استفاده از پرسنل مجرب ، وظیفه شناس و دارای تحصیلات دانشگاهی

·         سرعت و دقت در انجام آزمایشها

·         پاسخ به نیازهای روتین، تخصصی و فوق تخصصی پزشكان

·         بكارگیری آخرین تكنولوژی روز دنیا در انجام آزمایشها

در ابتدا این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائی ثبت شده بود که در خرداد ماه سال 1386 به نام آزمایشگاه پزشکی پارسه تغییر نام یافت. در دی ماه سال 1387 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به نشانی جدید واقع در فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، نبش کوچه عابدزاده، ساختمان پارسه انتقال یافت و هم اکنون این آزمایشگاه درشش طبقه از ساختمان مزبور در فضایی به مساحت بیش از هزار  متر مربع دایر می باشد.

  مؤسس و مسئول فنی این آزمایشگاه آقای دكترمیرمجید مصلائی می باشد. ایشان از سال 1375 لغایت 1391 نایب رئیس انجمن دكترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران بوده و تاكنون علاوه بر ارائه چندین مقاله علمی در كنگره های پزشكی داخلی و خارجی و ترجمه چند جلد كتاب، مسئولیت دبیری علمی چندین كنگره و سمینار علمی را نیز بعهده داشته اند و در سال 1379 از سوی رئیس كل سازمان نظام پزشكی بعنوان پزشك نمونه سال معرفی شده اند.

برای دیدن سوابق آقای دکتر میر مجید مصلائی اینجا را کلیک کنید.

 از آذر ماه 1390 با همکاری آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم پاتولوژیست مجموعه پارسه بعنوان سهامدار آزمایشگاه،عنوان آزمایشگاه پزشکی پارسه به آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسه تغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن چند همکار متخصص ژنتیک به آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه تغیر نام یافت و هم اکنون تنها مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک درسطح غرب تهران هستیم.

آقای دکتر محسنی یکی از رتبه های ممتاز بورد پاتولوژی، سالها بعنوان ریاست بیمارستان امدادی ابهر زحمات فراوانی کشیده اند.

برای دیدن سوابق دکتر سید بهروز محسنی مقدم اینجا را کلیک کنید.

در حال حاضر  آزمایشگاه پاتوبیولوژی وژنتیک پارسه همه روزه بجز ایام تعطیل رسمی از ساعت  6/30 صبح الی 8/30 شب وپنجشنبه ها از 6/30 صبح الی 8 شب آماده پذیرش مراجعین محترم می باشد. بكارگیری تجهیزات پیشرفته و نیز انجام تستهای تخصصی و فوق تخصصی با دقت و صحت بالا باعث شده كه آزمایشگاههای متعددی در سطح تهران و حومه تهران و نیز از استانها و شهرستانهایی نظیر مشهد، تبریز، زنجان، دزفول، اصفهان، اهواز، ساری، قائم شهر، چالوس، همدان، باغ ملک، بابل، ابهر، قزوین، آمل، چالوس، ورامین، شیراز، بندر عباس، گرگان، میانه، ارومیه، نکا، محمودآباد، تنکابن، نوشهر، کرمان جیرفت ، شهر ری ، کرج و … همه هفته آزمایشهای تخصصی خود را جهت انجام به این مركز ارسال می دارند.

 جهت مشاهده لیست آزمایشگاههای طرف قرارداد این مرکز اینجا را کلیک کنید.

 

 

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه