شبانه روزی حتی جمعه ها و ایام تعطیل رسمی

پیام آزمایشگاه

با اعتقاد به اينكه اخلاق حرفه اي و متعهدانه در آزمايشگاه نظير تخصص تاثير گذار است آرمانهاي ذيل را سرلوحه كار خود قرارداده و همواره مي كوشيم تا با دميدن روح تعهد در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه نسبت به شهر و مردماني كه در آن زندگي مي كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم. ما اعتقاد داريم كه بدون شك ارتقاء دانش و آگاهي كاركنان ما موجبات رشد و تعالي روند درمان و پيشگيري از بيماري مراجعين را حاصل نموده و باعث سلامتي خانواده ها و در پي آن جامعه مي گردد .

 

آزمايشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه طبق برنامه اي مدون، از پيش تعيين شده و سيستماتيك در راستاي تحقق اهداف ذيل قدم برداشته است:

  – ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي به گونه اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم. همينطور وسيع الطيف نمودن آزمايشات مورد پذيرش و انجام در اين مركز با هدف راه اندازي بخشها و فرآيندهاي جديد.

افزايش رضايتمندي افرادي كه به گونه اي با اين مركز در ارتباط هستند، به شيوه اي كه قدرت خود را در برطرف كردن نيازهاي هميشگي آنان افزايش دهيم. تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و كعبه آمال مديريت و تمامي كاركنان آزمايشگاه پارسه بوده و با تمام وجود؛ شرايط تسهيل كننده نيل به اين اهداف را مي جوييم.آزمايشگاه تشخيص پزشكي پارسه در تاريخ 1383/3/3 در فضائي به مساحت200مترمربع در بلوار شهید ستاری با اهداف ذيل افتتاح گرديد:

·         استفاده از مرغوب ترين كيتها و مواد مصرفي موجود در بازار

·         استفاده از پرسنل مجرب ، وظيفه شناس و داراي تحصيلات دانشگاهي

·         سرعت و دقت در انجام آزمايشها

·         پاسخ به نيازهاي روتين، تخصصي و فوق تخصصي پزشكان

·         بكارگيري آخرين تكنولوژي روز دنيا در انجام آزمايشها

 در ابتدا این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائیثبت شده بود که در خرداد ماه سال 1386 به نام آزمایشگاه پزشکی پارسهتغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن چند همکار متخصص ژنتیک همچون آقایان دکتر محمد ابراهیمی، دکتر احمد ابراهیمی، دکتر ایمان سلحشوری و … 

   در دی ماه سال 1387 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به نشانی جدید واقع در خیابان جناح، پایین تر از فلکه دوم صادقیه ، نبش خیابان عابدزاده، ساختمان پزشکان پارسه، تغییر یافت و هم اکنون این آزمایشگاه در سه طبقه از ساختمان مزبور در فضایی به مساحت 400 متر مربع دایر می باشد.

  مؤسس و مسئول فني اين آزمايشگاه آقاي دكترميرمجيد مصلائي مي باشد ايشان از سال1375نايب رئيس انجمن دكتراي علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي ايران بوده و تا كنون علاوه بر ارائه چندين مقاله علمي در كنگره هاي پزشكي داخلی و خارجی و ترجمه چند جلد كتاب، مسئوليت دبيري علمي چندين كنگره و سمينار علمي را نيز بعهده داشته اند و در سال 1379 از سوي رئيس كل سازمان نظام پزشكي بعنوان پزشك نمونه سال معرفي شده اند.

برای بدست آوردن سوابق آقای دکتر میر مجید مصلائي اینجا را کلیک کنید.

 از آذر ماه 1390 با همکاری آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم پاتولوژیست مجموعه پارسه بعنوان سهامدار 50% از کل آزمایشگاه، عنوان آزمایشگاه پزشکی پارسه به آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسهتغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن چند همکار متخصص ژنتیک همچون آقایان دکتر محمد ابراهیمی، دکتر احمد ابراهیمی، دکتر ایمان سلحشوری و … آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه تغیر نام یافت و با افزودن طبقه ی چهارم ساختمان پارسه، مساحت کل آزمایشگاه 620 متر مربع می باشد. هم اکنون تنها مرکز متمرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک در سطح کشور هستیم.

آقای دکتر محسنی یکی از رتبه های ممتاز بورد پاتولوژی، سالها بعنوان ریاست بیمارستان امدادی ابهر زحمات فراوانی کشیده و هم اکنون آزمایشگاه دکتر محسنی در شهر ابهر بعنوان مجهزترین آزمایشگاه این شهر بزرگ، خدمت رسان مردم این منطقه زیبا می باشد.

برای بدست آوردن سوابق آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم اینجا را کلیک کنید.

با توجه به درخواست های مکرر مراجعین و پزشکان محترم در خصوص تاسیس آزمایشگاه های همکار  از ابتدای دی ماه سال 1392 جهت سهولت دستیابی هموطنان به خدمات این آزمایشگاه یک  مرکز دیگر با مالکیت آزمایشگاه پارسه در منطقه اسلامشهر بنام آزمایشگاه پارسوا به آدرس اسلامشهر- بعد از میدان نماز- خیابان امام محمد باقر- طبقه فوقانیپاساژ کوثر- تلفن: 5-56692203 افتتاح گردید.

در نیمه ی دوم سال 1392 با اضافه شدن همکاران مجرب متخصص ژنتیک جناب آقای دکتر احمد ابراهیمی و جناب آقای دکتر ایمان سلحشوری و همکاران دارای بورد پاتولوژی سرکار خانم دکتر شهره امینیان و جناب آقای دکتر فرهاد ایرانمنش تیم متخصصین آزمایشگاه به شش نفر افزایش یافت که همگی موارد فوق در راستای گسترده تر و تخصصی تر نمودن ارائه خدمات به تمام هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

در حال حاضر اين آزمايشگاه همه روزه بجز ايام تعطيل رسمياز ساعت 6/30 صبح تا 8/30 شبآماده پذيرش مراجعين محترم مي باشد. بكارگيري تجهيزات پيشرفته و نيز انجام تستهاي تخصصي و فوق تخصصي با دقت و صحت بالا باعث شده كه آزمايشگاههاي متعددی در سطح تهران و حومه تهران و نیز از استانها و شهرستانهایی نظیرمشهد، تبریز، زنجان، تویسرکان، دزفول،اصفهان، اهواز، ساری، قائم شهر، چالوس، همدان، باغ ملک، ورامین، شیراز، بندر عباس، گرگان، میانه، ارومیه، نکا، محمودآباد، تنکابن، نوشهر، کرمان و … همه هفته آزمايشهاي تخصصي خود را جهت انجام به اين مركز ارسال مي دارند.

 جهت مشاهده لیست آزمایشگاههای طرف قرارداد این مرکز اینجا را کلیک کنید.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه