شبانه روزی حتی جمعه ها و ایام تعطیل رسمی

نمونه گیری

    

nemonegiri 2

نمونه گیری در هر آزمایشگاه یکی از مهمترین بخشهاست به طوری که نمونه ی مناسب، با کیفیت جوابدهی ارتباط مستقیم دارد. در این آزمایشگاه نمونه گیری توسط پرسنلی کاملاً مجرب و کارآزموده با میانگین هفت سال تجربه کار اجرایی صورت می پذیرد و همه تلاش ما بر این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین نوع نمونه گیری را به انجام رسانیم. 

 در آزمایشگاه پارسه خونگیری توسط لوله های وکیوم و یک بار مصرف( ونوجکت) به همراه سر سوزنهای کمپانی TRUMO ژاپن بعنوان نازکترین سوزن های دنیا (UTW: Ultra Thin (Wall که به سوزنهای بی درد معروفند همگام با آخرین استانداردهای WHO 2010 صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است نمونه گیری از پاشنه ی پای نوزادان جهت انجام تستهای غربالگری نوزادان و دیگر تستها در آزمایشگاه انجام می شود تا در کمترین زمان ممکن و بی درد، خدمت رسان نوزادان عزیز باشیم.

nemonegiri 1         nemonegiri5nemonegiri4

 

فرم های اطلاع رسانی جهت آگاهی مراجعه کننده کنندگان نسبت به نحوه نمونه دهی در برخی از تستها همچون تست آنالیز اسپرم آماده ارائه می باشد.

ضمنا ً استفاده از کارگاه های آموزشی روابط عمومی و روانشناسی برای ارتباط هرچه بهتر و برخورد هرچه مناسبتر از دیگر تلاشهای ما جهت رضایتمندی شما همشهریان گرامی ست.

باشد که بتوانیم خدمتی در شان نام  پارسه و مراجعه کنندگان محترم و فهیم  ارائه دهیم.

   سلامتی شما آرزوی ماست

nemonegiri 6
 

 
  دستگاه بیلیروبینومتر جهت انجام آزمایش بیلی روبین خون (بیماری زردی ) از طریق گرفتن خون پاشنه پا نوزادان. بسیار سریع و بی درد

 

  نمونه گیری 4

 

یکی از تست هایی که در بخش نمونه گیری انجام می شود، تست عرق است که با نصب و راه اندازی دستگاه NANODUCT ساخت کمپانی آمریکا، آزمایش تست عرق برای تشخیص بیماری سیستیک فیبروز VESCOR در این آزمایشگاه انجام می شود.

  nanoduct elitech group
 با توجه به وجود تخت ژنیکولوژی در اتاقی مستقل در بخش نمونه گیری جهت آزمایش پاپ اسمیر و لیکوئید بیس، سعی در افزایش سطح رضایتمندی شما عزیزان شده است.

 
nemonegiri6

   نکات خونگیری

* در آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه مفتخریم با بهترین کیفیت لوله های خلاء و ماهرترین پرسنل خونگیری خدمت رسان مراجعه کنندگان عزیز خصوصا” نوزادان و کودکان باشیم. باعث افتخار است در حال حاضر بیش از 80 درصد متخصصین اطفال غرب تهران به خاطر بهترین نوع خونگیری در نوزادان و کودکان ما را جهت انجام آزمایشات اطفال و غربالگری نوزادان انتخاب می کنند.

✍?موارد زیر باید در انتخاب رگ مناسب جهت خونگیری مورد توجه قرار گیرد:

?نواحی سوخته التيام يافته اند انتخاب شوند.

?درموارد ماستكتومی يك طرفه بهتر است از دست مقابل نمونه گيری شود و اگر ماستكتومی دو طرفه باشد، بهتر است ضمن مشورت با پزشك درخصوص نمونه برداری، موضوع در برگه پاسخ آزمايش بيمار ذكر گردد.
?از ناحيه هماتوم (خون مردگی) نبايد نمونه گيری شود. درصورتيكه وريد مناسب ديگری قابل دسترسی نباشد، بايد عمل نمونه گيری از ناحيه ای دورتر از محل هماتوم صورت گيرد.
? نمونه گيری نبايد از بازويی كه متصل به تزريق وريدی است انجام شود . (در صورت اجبار، حتماً بايد به پزشك مربوطه گزارش گردد.)
?هيچ گاه نبايد از بالای محل هرگونه تزريق وريدی نمونه خون گرفته شود.

?? h?ttps://telegram.me/parsehlaboratory ?

 
 
 

پاسخ

هجده + سیزده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه