ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه 6:30 الی 20:30 و پنجشنبه ها 6:30 الی 20
(021) 44287632-5

آلرژی شناسی

 

آیا می دانید که بر اساس مطالعات انجام شده در کشور، حدود 15 میلیون نفر، از یکی از انواع بیماریهای آلرژی رنج می برند؟ بسیاری از افراد در جامعه ما، بعضی از علائم بیماریهای آلرژی را با سرماخوردگی اشتباه می گیرند، بنابراین به درستی نیز درمان نمی شوند. آیا می دانید که در صورت عدم پیگیری و درمان مناسب بیماریهای آلرژی، بعضی از آنها می توانند به آسم که یک بیماری مزمن است تبدیل شوند؟

آیا می دانید که برای پیشگیری از بیماریهای آلرژی یا کنترل علائم آن، بهترین راه شناخت عوامل آلرژی زا و نحوه پرهیز از آنها می باشد. بنابراین با مطالعه مطالب ساده در ارتباط با آلرژی، ضمن بالا بردن اطلاعات خود در ارتباط با مواد آلرژی زا و بیماری آلرژی، با راههای جلوگیری از بروز بیماریهای آلرژی و علائم آن برای خود و فرزندانتان آشنا شوید.

در آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه  تنها با اخذ چند سی سی خون از بیمار و مجاورت آن با انواع مواد آلرژی زا  ( اعم از مواد خوراکی همچون زرده یا سفیده تخم مرغ، گرده گیاهان، مو یا پر حیوانات اهلی و یا وحشی همچون اسب، گربه و سگ و …) وجود آنتی بادی اختصاصی از کلاس IgE برعلیه هر کدام از مواد آلرژی زا بررسی می گردد.

لازم به ذکر است در این مرکز تست (IgG food 40) نیز جهت بررسی آلرژیهای غذایی انجام می شود.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه