شبانه روزی حتی جمعه ها و ایام تعطیل رسمی

پذیرش

همان گونه که از نام بخش پیداست، در این واحد نسخه مراجعه کنندگان محترم مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه امکان و شرایط تست های مورد نظر وجود داشته باشد، پذیرش رایانه ای نسخه ها بر اساس تعرفه های جاری طبق قراردادهای منعقد با سازمان های بیمه انجام می شود. امکان دریافت جوابها به راحتی از طریق سایت آزمایشگاه پارسه مقدور می باشد که همکاران بخش پذیرش راهنمایی لازم را حضور مراجعین گرامی ارائه خواهند داد.

Untitled 1 

 از آنجایی که شرایط  مراجعه کنندگان قبل از نمونه گیری حائز اهمیت می باشد، از مراجعین محترم خواهشمندیم همکاری کامل را با مسئولین پذیرش به منظور پاسخ گویی به سؤالات مربوطه و تکمیل فرم های ضروری به عمل آورند.

 سعی ما آرامش هر چه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز در فضای آزمایشگاه می باشد.  لذا خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات خود را پیرو پیامک نظر سنجی که پس از پذیرش به تلفن همراه شما ارسال می گردد، اعلام فرمائید تا بدین وسیله ما را در خدمات رسانی هرچه بهتر یاری نمایید.

 
 paziresh nama
 آزمایشگاه پاتولوژی و ژنتیک پارسه برای رفاه هر چه بیشتر شما مراجعین عزیز، سرویس بهداشتی کاملا مجهز و مدرن را فراهم کرده است و تمامی تجهیزات دارای حس گر می باشد.
photo 2018 06 12 12 22 20photo 2018 06 12 12 22 15

پاسخ

4 × چهار =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه